• Objekta apsekošana klātienē un konsultēšana

  Izbraucam individuāli uz katru objektu, apsekojam to, iesakam pareizāko vietu alternatīvās enerģijas izvietošanai. Ļoti svarīgi ir pareizi izvēlēties vietu, jo tas var būtiski ietekmēt saražotās enerģijas daudzumu. 
 • Pareizākā alternatīvās enerģijas avota izvērtēšana aprēķinot dabas potenciālu konkrētajā objektā

  Palīdzēsim Jums izvēlēties pareizāko alternatīvās enerģijas avotu. Katrs objekts ir individuāls un tam ir nepieciešama individuāla pieeja. Ja Jūsu mājas tuvumā ir plaši lauku, kurus neieskauj meži, kas varētu radīt turbulenci, var apsvērt vēja ģeneratora iegādi. Ja Jūsu mājas tuvumā nav plašu lauku un mājas jumtu neaizēno apkārt augoši koki, jums noteikti pareizākā izvēle būs saules monokristālu sistēma.
 • Vēja ģeneratora / Monokristālu saules paneļu uzstādīšana

  Veicam monokristālu sistēmu uzstādīšanu uz jebkura tipa un slīpuma jumtiem. Nepieciešamības gadījumā veicam papildus būvniecības darbus, kas sasitīti ar saules monokristālu sistēmu vai vēja ģeneratora uzstādīšanu.
 • Tehniskā risinājuma izstrādāšana

  Izstrādāsim Jums individuālu tehnisko projektu, sarēķināsim izmaksas un realizēsim šo projektu dzīvē. Pateicoties augstu kvalificētai komandai spējam realizēt jebkuru nestandarta risinājumu.
 • Ekspluatācijas instruēšana

  Nododot ekspluatācijā objektu, sniedzam konsultāciju par nepieciešamajiem profilakses pasākumiem, lai Jūs kā patērētājs spētu veiksmīgāk izmantot uzstādītā alternatīvās enerģijas avota potenciālu.
}